Ben jij sportief en ga jij samen met ons deze uitdaging aan?
Dit jaar sluiten we ons aan bij de Leiden Marathon om geld in te zamelen voor onderzoek naar:
Psychologische behandeling van angst en trauma bij mensen met 22q11DS
De Leiden Marathon heeft 2 onderdelen:
14 mei Wandelen (10km/halve marathon/marathon)
15 mei Hardlopen (De Corpus Kidsrun/5km/10km/21km en 42 km)
Hoe kom je in actie?
Kom samen met ons in actie en help ons door je aan te melden als actievoerder voor Stichting Steun 22Q11 en je in te schrijven bij de Leiden Marathon. Aanmelden gaat via de volgende 2 stappen:
- Maak een actiepagina om geld in te zamelen aan op Do Support
Klik HIER voor uitleg - Schrijf jezelf of jouw groep (min 15 personen) in voor het desbetreffende onderdeel bij de Leiden Marathon. Klik voor meer informatie, tijden en prijzen op DEZE SITE Kosten van de inschrijving moeten aan de organisatie van Leiden Marathon worden voldaan.
Iedereen die zich inschrijft voor de Leidse Marathon, een actiepagina aanmaakt en minimaal € 100,00,- (p.p.) heeft ingezameld ontvangt een 22Q11 shirt om die dag maximaal zichtbaar te zijn voor het 22Q11 syndroom. Dit geldt uiteraard zolang de voorraad strekt.
Wij zij op deze dagen aanwezig in onze 22Q11 stand om onze actievoerders aan te moedigen en van een drankje en snack te voorzien.
Wij maken er een gezellig 22Q11 weekend van en hopen veel van jullie te zien in Leiden
Heb je vragen klik dan HIER of stuur een mail naar kominactievoor@steun22q11.nl
Je kunt ons ook helpen door te doneren.Sport je niet mee maar draag je onze Stichting een warm hart toe dan kunt je ook gewoon doneren Wij kunnen jullie steun goed gebruiken!
Hartelijk dank namens Team Stichting Steun 22Q11.
Er zijn nog geen reacties geplaatst bij dit project